28 oktober 2022 1 min

In 2022 en 2023 worden er door het land diverse beurzen en evenementen georganiseerd om leerlingen te helpen bij het maken van een keuze voor een (vervolg)opleiding. NVKL is op deze evenementen aanwezig en bezoekt regelmatig scholen om het vak te promoten en flyers en folders uit te delen.

De branche heeft eerder een landelijke flyer gemaakt waarop leerlingen in één oogopslag kunnen zien welke bij NVKL aangesloten potentiële leerbedrijven staan te springen om nieuwe leerling-monteurs aan te nemen. Deze flyer willen wij gaan updaten om uit te delen en in onze arbeidsmarkttoolkit op de website op te nemen. Staat jouw leerbedrijf nog niet op onze huidige flyer? Of sta je er wel op en wil je ook op de nieuwe editie vermeld worden? Stuur dan uiterlijk vrijdag 11 november een mail naar michelle@nvkl.nl.

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?