14 oktober 2022 1 min

De inschrijving voor de verkiezing beste leerbedrijf en praktijkopleider is van start gegaan!

Het SBB (Samenwerkingsorganisatie Beroepsonderwijs Bedrijfsleven) organiseert deze verkiezing jaarlijks, waarbij iedereen een of meer van de 250.000 leerbedrijven en het veelvoud aan praktijkopleiders kan voordragen.
Per sector een landelijk favoriet
Uit alle voordrachten kiest een deskundige jury voor elk van de negen sectoren de tien beste leerbedrijven en praktijkopleiders. Vervolgens bepalen de sectorkamerleden van SBB hun landelijke favoriet. Tijdens het ‘Dit is mbo Ambassadeursgala’ op maandag 15 mei 2023 (datum onder voorbehoud) is het aan het publiek om uit de winnende leerbedrijven en praktijkopleiders de publiekswinnaar te kiezen.
Wil jij je favoriete leerbedrijf en praktijkopleider voordragen?
Dat kan tot uiterlijk 16 november via onderstaande buttons.

Beste leerbedrijfBeste praktijkopleider

Voor meer informatie, zie: Verkiezing beste leerbedrijf en praktijkopleider 2023 van start

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?