14 oktober 2022 1 min

Medewerkers in de Agro- en Groentechniek, Koudetechniek, Luchtbehandeling en Bedrijfslogistiek kunnen t/m 31 december 2022 gebruik maken van de Nederland Leert Door subsidieregeling. Van belang is dat het traject vóór de einddatum van de subsidieregeling afgerond moet zijn. Het is dus raadzaam om de subsidie nog deze maand aan te vragen en collega’s op deze kans te wijzen. Wil je (nieuwe) medewerkers verder laten leren en ontwikkelen binnen het bedrijf? Zorg dan dat zij nu in actie komen om zo tot 80% van de kosten vergoed te krijgen.
Hoe werkt het?

Ga naar www.techtalent.nu

Kies het gewenste traject en de opleider

Klik op aanmelden en vul het aanmeldformulier in

Je ontvangt een bevestigingsmail van TechTalent.nu

De opleider neemt contact met je op om de startdata in te plannen

Meer informatie
Wil je meer weten over de regeling en heb je vragen over hoe een traject aan te vragen is? Raadpleeg dan onze brochure, bekijk onze webinars terug of zie in een korte animatie welke stappen er genomen moeten worden om de subsidie aan te vragen. Ga hiervoor naar www.nvkl.nl/nlleertdoor.

Wil je direct het volledige aanbod bekijken en een traject met subsidie aangaan? Ga dan naar www.techtalent.nu.

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?