5 oktober 2022 1 min

In de maand oktober organiseert NVKL de ‘Coolest Contest’, een quiz waarbij deelnemers leuke prijzen kunnen winnen. De actie is onderdeel van onze jaarlijks terugkerende Coolest Job actie, waarbij we koude- en klimaattechniek bekender willen maken onder jongeren, onze potentiële monteurs. Iedereen kan meedoen, dus zorg dat je onze Facebook en Instagram pagina’s in de gaten houdt en jouw medewerkers ervan op de hoogte zijn.

Op donderdag 6 oktober werd de actie op Facebook en Instagram afgetrapt met de eerste vraag. De komende vier weken posten we iedere donderdag om 12:00 uur een koeltechnische vraag op onze kanalen. Vervolgens krijgen deelnemers tot vrijdagmiddag de tijd om een antwoord door te geven via een reactie op de post. Iedere vrijdag om 16:00 uur maken we één winnaar op Facebook en één winnaar op Instagram bekend die er vandoor gaan met een leuke prijs. Je hebt kort de tijd om antwoord te geven, dus zorg dat je iedere donderdag om 12:00 uur klaar zit voor een nieuwe quizvraag. Veel succes!

Naar FacebookNaar Instagram

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?