5 oktober 2022 1 min

Afgelopen zaterdag 24 september organiseerde lidbedrijf Van Kempen Koudetechniek in Tiel de succesvolle eerste editie van een eigen banendag.

Van tevoren konden belangstellenden zich aanmelden, maar ook vrije inloop was mogelijk. De interesse kwam vanuit verschillende branches en hadden stuk voor stuk potentie. Er zijn gesprekken gevoerd met meerdere geïnteresseerden. De eerste meeloopdagen zijn dan ook al gepland! De gehele fabriek was omgetoverd tot een ‘banenmarkt’ waar er voor ieder zijn gading wat te vinden was. De Van Kempen medewerkers van diverse afdelingen stonden als ambassadeur voor hun functie paraat en vertelden vol enthousiasme aan de bezoekers wat koudetechniek nou eigenlijk allemaal inhoudt. Processen werden doorlopen en er waren verschillende demo-units waar je de koudetechniek in werking zag. Dit maakte het geheel laagdrempelig en toegankelijk, niet alleen voor de al ervaren technici maar ook voor de zij-instromers. Het was een succesvolle dag, en deze zal zeker opvolging vinden.

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?