29 september 2022 1 min

De regiobijeenkomsten staan voor de deur! Tijdens deze bijeenkomsten praten we je graag bij over belangrijke thema’s die op dit moment een grote rol spelen binnen de branche. Daarnaast is er ruimte voor vragen en met elkaar het gesprek aan te gaan.

De bijeenkomsten vinden vier keer plaats. Drie keer verspreidt over het land en een keer online. Mocht je liever een voorkeur geven aan een datum dan bijvoorbeeld jouw regio, is dat uiteraard geen enkel probleem. Je kunt vanaf 17.30 uur mee dineren of om 19.00 uur aansluiten bij de bijeenkomst. Na de regiobijeenkomst ben je weer helemaal op de hoogte van wat er speelt binnen de koeltechnische sector, dus meld je snel aan!

Let op: deze bijeenkomsten zijn exclusief voor NVKL-lidbedrijven. Vind hier meer informatie over het NVKL-lidmaatschap.

Programma
17:00 – Aanvangst
17:30 – NVKL diner (optioneel)
19:00 – Algemene update NVKL
19:15 – Belang van management en leiderschap voor behoud van medewerkers’ door De Wisselzone
19:45 – ‘Het Vakpaspoort’ door Centraal Register Techniek
20:00 – Koffiepauze
20:15 – Ontwikkelingen Kans en Techniek, Veiligheid & Milieu, met o.a. Herziening F-gassenverordening en PED
21:00 – Borrel
Aanmelden

Donderdag 27 oktober: Zwolle

Dinsdag 1 november: Eindhoven

Donderdag 3 november: Utrecht

Maandag 7 november: Online

MEER INFORMATIE?
Heb je een inhoudelijke vraag over de regiobijeenkomsten? Neem dan contact met ons op. Graag tot een van de bijeenkomsten.

https://www.nvkl.nl/wp-content/uploads/2021/11/Regiobijeenkomst-foto-2-300×225.jpg

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?