29 september 2022 1 min

Op woensdag 28 september heeft Gerard Kulker, na 28 jaar, zijn loopbaan beëindigd bij het Techniek College Rotterdam om van zijn pensioen te gaan genieten. Eind jaren 90 begon Gerard met zijn collega’s op het ROC in Rotterdam met de opzet van mbo opleidingen voor de koudetechniek. In ruim 20 jaar is het TCR een belangrijke opleider geworden voor onze branche. Bij het afscheid waren namens het bestuur van NVKL Leo van Maris en namens het bureau Brenda Witzier aanwezig om Gerard te bedanken voor zijn jarenlange inzet voor onze branche en het koudetechnisch onderwijs. Ook vele oud-leerlingen, (oud)collega’s en relaties waren bij het feestje aanwezig.

Voortzetting

TCR gaat wel door met koudetechniek, het stokje is overgenomen door Henk in ’t Veld en Azzeddine Afarran. Leuk om te vermelden is dat Azzeddine zelf een oud-leerling is van Gerard. Hij werkte een aantal jaren bij NVKL-lidbedrijf Aircotech en maakt onlangs de overstap naar het onderwijs. Mooi dat hij nu de nieuwe instroom onder zijn hoede kan nemen, en zijn ervaring niet alleen uit de werkpraktijk maar ook als oud-leerling in kan brengen.

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?