28 september 2022 1 min

Op donderdag 22 september heeft de projectgroep onderwijs & arbeidsmarkt zich gebogen over de plannen voor 2023. Met behulp van het onderzoek over de instroom- en personeelsbehoefte van december 2021, is dit voorjaar een actieplan ‘groeien naar 2030’ opgesteld.

In de vergadering is besproken wat gaat en móet NVKL in 2023 doen om te helpen bij de volgende actielijnen:

Het stimuleren van instroom van jongeren en zij-instromers
Wat doen we aan het behoud van medewerkers?
Het breed promoten van de koude- en klimaattechniek als aantrekkelijke branche om in te werken.

De ambities van de projectgroep worden op 4 oktober besproken met het bestuur en op 1 december op de ALV voorgelegd aan de leden.
In de middag van 1 december organiseert de projectgroep een bijeenkomst over ‘instroom en behoud van personeel’. Een actieve bijeenkomst met interessante inspiratiesessies waarmee je, onder het mom van ‘goede voornemens voor 2023’, direct aan de slag kunt. Als dit thema ook bij jou in het bedrijf aandacht heeft of vraagt, reserveer deze datum alvast in je agenda!

https://www.nvkl.nl/wp-content/uploads/2022/09/Image-003.jpeg

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?