16 september 2022 1 min

Omzet groothandel bijna 22 procent hoger in tweede kwartaal 2022
In het tweede kwartaal van 2022 heeft de groothandel en handelsbemiddeling 21,6% meer omzet behaald dan in hetzelfde kwartaal een jaar eerder, deels door de hogere prijzen. De groothandel boekte daarmee voor het zesde kwartaal op rij meer omzet dan in dezelfde periode een jaar eerder. Dit meldt het CBS op basis van nieuwe cijfers.
Aantal faillissementen vrijwel hetzelfde in augustus
Het aantal failliet verklaarde bedrijven, voor zittingsdagen gecorrigeerd, is nauwelijks veranderd. Er is in augustus 1 bedrijf meer failliet verklaard dan in juli, meldt het CBS. Het aantal uitgesproken faillissementen is laag vergeleken met de periode voor het uitbreken van corona.

Downloaden nieuwsbrief

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?