2 september 2022 1 min

Cybercriminaliteit is uitgegroeid tot de grootste bedreiging voor bedrijven. Onderzoek toont zelfs aan dat de technologische industrie in 2021 voor het eerst meer werd aangevallen dan enige andere sector. Het is voor bedrijven dan ook belangrijker dan ooit om zichzelf goed te beveiligen.

NVKL organiseert daarom een ontbijtsessie over cyberweerbaarheid op 23 september. Tijdens de sessie praten we je bij over het belang en de urgentie van een goede cyberbeveiliging, trends en ontwikkelingen en last but not least wat je zelf nu concreet zou kunnen doen om cyberveiliger te werken. Zo verklein je de kans dat je beperkte toegang tot je eigen systemen hebt, er data wordt gestolen of je systemen volledig worden platgelegd.

Programma
07:30 uur – Inloop met ontbijt
08:00 uur – Start bijeenkomst onder begeleiding van FME-adviseur Marije Bakker
10:00 uur – Einde

Meld je aan via onderstaande knop.

Aanmelden ontbijtsessie

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?