8 juli 2022 1 min

Ook in de afgelopen twee weken is weer meegewerkt aan de promotie van de koude- en klimaattechniek. BLR-Bimon heeft in Montfoort meegedaan aan ‘Techniek in de Tent’. Op donderdag 30 juni organiseerde de Stichting Woerdense Techniek Talent (WTT) in samenwerking met diverse partijen de 3e editie van Techniek in de Tent.

Op deze manier konden de kinderen van groep 7 en 8 ervaren hoe leuk en interessant werken in de techniek kan zijn. De kinderen gaan onder schooltijd in en rond de grote STAM tent aan de slag met diverse projecten. BLR-Bimon heeft met behulp van de NVKL ‘Kraak de Klas’ kisten de kinderen kennis laten maken met koudetechniek. Het was een geslaagde warme dag.

https://www.nvkl.nl/wp-content/uploads/2022/07/Foto-Techniek-in-de-Tent-225×300.jpg

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?