25 mei 2022 1 min

De subsidieregeling Nederland Leert Door is verlengd t/m 31 december 2022. Dit betekent dat medewerkers en zij-instromers in de Agro- en Groentechniek, Koudetechniek, Luchtbehandeling en Bedrijfslogistiek drie maanden extra de tijd hebben om een subsidietraject aan te vragen. Eerder was de regeling t/m 30 september 2022 beschikbaar. Door via de subsidieregeling ontwikkeladvies, begeleiding en coaching of scholing aan te vragen, kan tot 80% van de kosten van een traject vergoed worden. Daarnaast kan tot drie keer per medewerker gebruik worden gemaakt van deze regeling.

Wil je meer weten over de regeling en heb je vragen over hoe een traject aan te vragen is? Bekijk dan onze brochure met meer informatie en kijk onze webinars terug. Hierin leggen we in het kort de belangrijkste zaken uit. Ga hiervoor naar www.nvkl.nl/nlleertdoor.

Wil je het volledige aanbod bekijken en een traject met subsidie aangaan? Ga dan naar www.techtalent.nu.

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?