13 mei 2022 1 min

De kans dat een organisatie/bedrijf wordt getroffen door een cyberincident is op dit moment 1:8. Met de huidige situatie in Oost-Europa neemt de kans op een cyberaanval toe: het Nationaal Centrum voor Terrorismebestrijding (NCTV) waarschuwt hier nu voor. Een sterk gedigitaliseerde sector als de groothandel vormt hiervoor een belangrijk doelwit.

NVG-partner Aon – risicoadviseur en verzekeringsmakelaar – biedt met haar partner Eye Security een praktische aanpak voor het verbeteren van de cyberveiligheid voor bedrijven in de groothandel. Meld je aan voor de webinar ‘Praktische Inrichting Cyberweerbaarheid voor de groothandel’ om de hoogte blijven van de laatste ontwikkelingen op cybergebied en handige tips te ontvangen.

Webinar Praktische Inrichting Cyberweerbaarheid voor de groothandelDatum: woensdag 18 mei 2022Tijd: 10.00 – 11.00 uur

Dit webinar biedt het volgende:

Inzicht in het sterk veranderde cyberveiligheidslandschap;
Recente ervaringen met aanpak cyberweerbaarheid;
Het gewenste niveau van bescherming;
Eenvoudige tips om uw cyberweerbaarheid te verhogen;
Mogelijkheden om nu uw cyberveiligheid in te richten.

Klik hier om je aan te melden.

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?