14 april 2022 1 min

Op 23 juni wordt de internationale vrouwendag in de techniek gevierd. NVKL besteedt hier in aanloop naar deze dag al aandacht aan met de VSK ‘Vrouwen in Techniek’ ochtend op 20 mei op het NVKL Paviljoen op de VSK-beurs. Tijdens deze ochtend hebben we aandacht voor alle vrouwen die werkzaam zijn in de koude- en/of installatietechniek. Uiteraard staat het ontmoeten en inspireren van andere vrouwelijke techniek talenten centraal. NVKL deelt op 23 juni de belangrijkste inzichten van deze dag en zet een social media campagne op.
Wij zoeken jou!
Om hier breed aandacht aan te geven, werken KNVvK en NVKL samen aan een special in de RCC om vrouwen in de koeltechniek in het zonnetje te zetten. De special komt op 14 juni uit waarin we terugblikken op de VSK ‘Vrouwen in Techniek’ ochtend, maar ook een aantal vrouwen uit onze branche willen uitlichten. Ben jij een vrouw met passie voor de koeltechniek én technisch onderlegd? Dan zouden we jou graag in de RCC willen opnemen! Ken jij binnen het bedrijf iemand die zeker binnen dit plaatje past? Stuur dit bericht dan door.

Laat je gegevens achter

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?