1 april 2022 1 min

Er zijn grote tekorten op de arbeidsmarkt in de koude-, klimaat en warmtepomptechniek. Het overgrote deel van de (nieuwe) instroom bestaat nog steeds uit (jonge) mannen. Omdat we graag willen weten hoe we ook meer (jonge) vrouwen kunnen enthousiasmeren voor onze mooie branche, organiseren wij op 3 mei een inspiratiedag voor meiden/vrouwen (leeftijd: 16 -26 jaar). Dit in samenwerking met Opleidingscentrum GO°, ROVC, Vereniging Binnenklimaat en Wij Techniek.

Doel inspiratiedag
Het doel is om op deze dag het volgende van deze jonge vrouwen te leren:
1. hoe zij tegen leren en werken in de techniek aankijken;
2. hoe wij met hen zouden moeten communiceren;
3.  wat we anders of beter zouden kunnen doen om meer vrouwen in de techniek te krijgen.

Wij zoeken
Voor deze dag zoeken wij nog een aantal dames (uit de buurt van Ede) die ons willen helpen. De doelgroep zijn jonge vrouwen tussen de 16 en de 26 jaar, die wel of niet voor een technische opleiding of technische beroep gaan kiezen of hebben gekozen. Oftewel, nog lerend (vo, vmbo, mbo, hbo) of al werkend. Meiden die het leuk vinden om ons te vertellen wat zij van techniek en technische beroepen vinden en die we kunnen vragen hoe zij tegen onze branche aankijken. Kortom, meiden die het leuk vinden om ons van input te voorzien en lekker kritisch is op wat wij doen of willen gaan doen!
Aanmelden kan via brenda@nvkl.nl

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?