18 maart 2022 1 min

De subsidieregeling ‘Nederland Leert Door’ is onlangs verlengd t/m 30 september. Medewerkers in de agro-, groen- of koudetechniek kunnen via deze subsidie scholing, begeleiding en/of een ontwikkeladvies volgen, waarvan de kosten tot 80% vergoed worden. Voor medewerkers in de koude- en klimaattechniek zijn er bij Stadium, Opleidingscentrum GO° en het ROVC vakspecifieke opleidingen te volgen. Wij wijzen onze leden graag op deze mogelijkheid tot bijscholing. Dankzij deze subsidie, met in veel gevallen een aanvullende regeling, is leren en ontwikkelen wel heel interessant geworden!

In samenwerking met Fedecom heeft NVKL begin deze maand een webinar gegeven. Tijdens dit webinar liet NVKL zien hoe belangrijk het is om medewerkers bij te scholen en hoe deze subsidie aan te vragen is.

Webinar gemist? Geen probleem!

Je kunt hier de webinar terugkijken

Heb je naar aanleiding van dit webinar nog vragen? Stuur dan een mail naar brenda@nvkl.nl

*De presentatie van het webinar is op aanvraag beschikbaar.

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?