18 maart 2022 1 min

F-gassen examens
Onafhankelijk exameninstituut PBNA breidt per 8 maart haar productportfolio uit en start met het aanbieden van F-gassen examens categorie 1 en 2. Voor alle exameninstellingen geldt dat zij eerst formeel door het ministerie van Economische Zaken en Klimaat erkend moeten worden. Dit gebeurt middels een audit waarin de procedures van de exameninstelling worden beoordeeld. Vervolgens is Rijkswaterstaat verantwoordelijk voor een uitvoering van de erkenning.

PBNA
PBNA heeft deze erkenning ontvangen. De examenkandidaten kunnen het theorie-onderdeel bij PBNA op een zelfgekozen locatie en tijd uitvoeren. Het praktijkgedeelte vindt op een ander moment op een erkende examenlocatie plaats. Momenteel is ROVC Technische opleidingen in Ede, de enige door PBNA erkende praktijkexamen locatie. NVKL is niet inhoudelijk betrokken bij deze examens of vertegenwoordigd in de examencommissie van PBNA.

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?