17 december 2021 1 min

Brabant heeft een oplopend tekort aan goed opgeleid technisch personeel. Met minder mensen moeten we meer doen. Bedrijven in de techniek worden geconfronteerd met een snel veranderende marktvraag en verschillende technologische innovaties. Dit vraagt om blijvende ontwikkeling bij ondernemingen, werknemers en opleidingen. Daarom is Techniekcoalitie Brabant opgericht.

Vanuit Techniek Coalitie Brabant is er mogelijkheid voor de financiering voor het maken van een ontwikkelplan voor jouw bedrijf. Maak gebruik van dit aanbod om bijvoorbeeld te komen tot:

Een strategisch personeelsplan
Inzicht te krijgen hoe Future Proof jouw organisatie is
Zicht te krijgen op de taken en skills van de toekomst
Duurzame Inzetbaarheid aan te pakken
Aan de slag te gaan met leiderschap

Mocht u meer informatie wensen, neem dan contact met ons op.

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?