10 december 2021 1 min

De subsidieregeling Nederland Leert Door is met vier maanden verlengd. Op 6 december is de regeling gewijzigd en gepubliceerd in de Staatscourant. Uit de regelwijziging volgt dat de projectperiode is gewijzigd van 12 naar 16 maanden na de dag van subsidieverlening, voor zover dat niet later is dan 31 december 2022. Dit betekent dat de regeling niet tot 31 mei, maar tot 30 september geopend is. Daarnaast is de doelgroep voor de subsidie verruimd. Dit houdt in dat behalve werkenden, ook werkzoekenden aanspraak maken op de regeling. Dit zijn personen die werkloos zijn geworden als gevolg van de COVID-crisis en in aanmerking komen voor de in de regeling genoemde activiteiten (ontwikkeladvies, begeleiding, scholing en een EVC-procedure). Wilt u meer weten over de regeling en het aanbod bekijken? Ga dan naar www.techtalent.nu.
Terugkijklink uitleg NLLD regeling
Onlangs gaf Wim Overeem, projectleider Nederland Leert Door, in een webinar uitleg over de Nederland Leert Door subsidieregeling. Hij ging onder andere in op de mogelijkheden van de regeling, waar deze aan te vragen is en hoe het proces van aanmelding tot aan deelname verloopt. Hiermee hopen wij het aanvragen van subsidie voor uw medewerkers zo gemakkelijk mogelijk te maken. Heeft u het webinar gemist of wilt u deze teugkijken? Bekijk dan de terugkijklink.

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?