19 november 2021 1 min

Universiteit Leiden voert een onderzoek uit dat zich richt op de F-gassen certificering van aircomonteurs. Voor dit onderzoek is er een korte vragenlijst gerealiseerd dat in kaart moet brengen wat een ondernemer beweegt om zich te certificeren. Vanuit NVKL vinden wij dit een belangrijk en relevant onderwerp en delen het dan ook graag met onze leden. Helpt u ook mee?

De vragenlijst bestaat uit zeven vragen en is in twee tot vijf minuten te beantwoorden. De resultaten worden vertrouwelijk en volledig anoniem verwerkt. Uiteraard ontvangt u een terugkoppeling van de resultaten. De vragenlijst is tot woensdag 1 december 17:00 uur in te vullen. Wacht dus niet te lang.

Wij danken u hartelijk voor uw medewerking!

Naar de vragenlijst

 

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?