12 november 2021 1 min

Tijdens de te gekke ‘Future Shock’ ontbijtsessie, afgelopen oktober, gingen we met elkaar in gesprek over ontwikkelingen, vernieuwingen en het belang van op tijd meebewegen. We bespraken hoe innovaties tot stand komen, welke rol u en uw bedrijf daarin spelen en met welke dominante logica u te maken heeft. Nu we dit stuk in kaart hebben gebracht, praten we in een vervolgsessie op 16 december verder met elkaar over de “hoe” vraag.
Leiderschap in een veranderende omgeving
Innovatie kan zowel op persoonlijk als bedrijfsniveau gestimuleerd worden, maar hoe? We gaan tijdens deze ontbijtsessie kijken naar de invloed van onder andere gedrag, leiderschap en cultuur. Daarbij delen we ervaringen over wat nodig is en vooral ook wat wérkt. We gaan in op:

Persoonlijk innoveren: welk gedrag past hierbij en hoe kan ik zelf stappen voorwaarts zetten?
In mijn bedrijf innoveren: hoe kunnen we vernieuwen/veranderen/ontwikkelen in ons eigen bedrijf praktisch organiseren en welke rol speelt leiderschap en cultuur hierin?
In de branche innoveren: hoe kunnen we samen met klanten en toeleveranciers vernieuwen?

Programma
07:30 uur – Inloop met ontbijt
08:00 uur – Start bijeenkomst met Gerben Donselaar, Service Director APAC Services B.V., die ons vertelt hoe ze binnen APAC ontwikkelingen en vernieuwingen praktisch organiseren
08:30 uur – Sessie onder begeleiding van FME-adviseurs Annemarie Mulder en Marije Bakker
11:00 uur – Einde

Neem een collega mee!
Tijdens de eerste sessie hadden we een gemengde groep van onder andere directeuren/eigenaren, servicemanagers, monteurs en planners. Ontvangt u als directeur/eigenaar deze uitnodiging? Dan roepen we u op om ook een collega mee te nemen naar de bijeenkomst voor wie het onderwerp relevant kan zijn. Zo kunnen we de vraagstukken vanuit verschillende invalshoeken bespreken.

Meld u hier aan

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?