29 oktober 2021 1 min

De NVKL is actief lid van de Europese koepelorganisatie AREA, die in Brussel de belangen van onze branche behartigt. Vorige week vonden de halfjaarlijkse Algemene Vergadering en vergaderingen van de verschillende werkgroepen plaats. Deze gingen onder meer over wetgeving en normen, arbeidsmarkt, duurzaamheid en koudemiddelen. Het is altijd een goede gelegenheid om met elkaar te spreken over de branche. Wat zijn de ontwikkelingen in de verschillende landen en wat staat er in Europa op het programma?

Er is natuurlijk gesproken over het voorstel tot herziening van de F-gassenverordening, dat met enkele maanden is vertraagd en nu eind Q1 2022 wordt verwacht. Ook kwam onder meer de toepassing van de huidige F-gassenregels aan de orde. De komende vergadering zal zijn in het voorjaar van volgend jaar.

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?