17 september 2021 1 min

Temperatuurstijging, zomerse hoosbuien: het klimaat verandert. Daarom gaan we ‘van het aardgas af’, een onvermijdelijke ontwikkeling. Dat betekent het einde van de traditionele centrale verwarmingsketel die plaats maakt voor de duurzame warmtepomp. Als monteur heeft u kennis en vaardigheden nodig om die warmtepompsystemen te kunnen installeren & inregelen en als bedrijf moet u voldoen aan een hoop wet- en regelgeving. Kom daarom kennis en inspiratie opdoen tijdens de Dag van de Warmtepomp op donderdag 23 september.

Bekijk het programma
Scoor een gratis ticket t.w.v. 95,-
Opleidingscentrum GO° en Aeres Tech geven speciaal voor NVKL leden 5 gratis kaarten voor het evenement ter waarde van 95,- per kaartje weg! Om kans te maken vult u dit formulier in. Bent u een van de gelukkigen, dan komt u deze middag alles te weten over de laatste trends en ontwikkelingen op het gebied van warmtepompen. Het programma van de Dag van de Warmtepomp bevat behalve lezingen ook een aantal praktische workshops. Zo neemt NVKL projectmanager wetgeving en innovatie Miranda Groot Zwaaftink u mee in alle relevante wet- en regelgeving, zodat u door de bomen het bos weer ziet.

Maak hier kans op uw gratis ticket!

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?