16 september 2021 1 min

Vanuit diverse mbo opleiders bereikte ons de ‘noodkreet’ vanwege een tekort aan docenten in koude- en klimaattechniek. Onder andere opleidingscentrum GO˚ en Techniek College Rotterdam gaven aan door omstandigheden docenten te moeten missen en zijn nu op zoek naar nieuwe docenten. Dus … bent u werkzaam in de koudetechniek en heeft u eveneens de ambitie om (jonge)instromers mee te helpen opleiden voor de diverse beroepen in de koude- en klimaattechniek, klop eens aan bij onze mbo-opleiders in het land, zij kunnen uw inzet goed gebruiken. Geen idee hoe u met hen in contact komt? Vraag het brenda@nvkl.nl

Altijd al de ambitie gehad om als hybride techniekopleider aan de slag te gaan, maar nog geen didactische vaardigheden onder de knie en geen pedagogisch didactisch diploma? O&O fonds Wij Techniek biedt een opleiding aan waarbij het mogelijk is dit diploma in een periode van gemiddeld 10 maanden te behalen. Voor meer informatie: Wij Techniek.

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?