16 september 2021 1 min

Onlangs hebben 15 deelnemers hun diploma als afsluiting van hun opleiding bij Opleidingscentrum GO˚ in ontvangst mogen nemen. Zij hebben de opleiding monteur koude- en klimaatsystemen (niveau 2 of 3) of airco/warmtepompmonteur succesvol afgerond. Het is dan ook hét moment waarop alle inspanningen, praktijkoefeningen, examens en studie-uren worden beloond met het felbegeerde diploma.

Op donderdag 9 september vond de jaarlijkse diploma uitreiking bij Aeres Tech/Opleidingscentrum GO˚ plaats. Hét moment waarop alle inspanningen, praktijkoefeningen, examens en studie-uren worden beloond met het felbegeerde diploma. De gediplomeerden mochten van NVKL nog een kadootje in ontvangst nemen. Niet alle gediplomeerden staan op de foto. Maar wij feliciteren hen uiteraard wel allemaal met dit mooie resultaat, en wensen hen veel succes én een lange carrière in de koude- en klimaattechniek toe.

 

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?