3 september 2021 1 min

In opdracht van het NKK (Netwerk Koude en Klimaattechniek) heeft de ACB examencommissie, onder verantwoordelijkheid van InstallQ, de eind- en toetstermen voor de nieuwe ACB examens gereed. Deze zijn besproken, aangepast en zorgvuldig getoetst aan de NRP7600, NPR7601 en PGS13 en in leesbare documenten gegoten. De examencommissie heeft ook alle theorievragen gescreend en waar nodig nieuwe vragen gemaakt en deze zijn opgenomen in de centrale itembank waar de exameninstellingen gebruik van zullen maken, deze zijn zo goed als gereed.

De praktijkopdrachten die bij de examens horen zijn nog “onder constructie”. De exameninstellingen (STEK en STE) verwachten in januari gereed te zijn voor het afnemen van de examens. Daarmee werd het hoog tijd voor het NKK om de opleiders te informeren. Op woensdag 1 september zijn daarom de eind- en toetstermen aan de opleiders in de koudetechniek gepresenteerd. In de bijeenkomst zijn nog een aantal vragen voor de examencommissie geformuleerd, waar zij nog antwoord op zullen krijgen. Zij gaan daarna aan de slag met de voorbereidingen voor het ontwikkelen en aanpassen van ACB opleidingen en leermiddelen. Hiermee kunnen examenkandidaten zich optimaal voorbereiden op hun deelname aan een van de examens.

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?