2 september 2021 1 min

Tijdens de Vakbeurs Energie organiseert NVKL dagelijks van 13:00 – 14:30 de Duurzaam Koelen Route. Onder begeleiding van redacteur Henk Wind brengen deelnemers van de route een bezoek aan een geselecteerde groep exposanten (NVKL leden, zowel op het NVKL paviljoen als daarbuiten) die interessante ontwikkelingen op het gebied van duurzaam koelen laten zien. De route start bij de NVKL demo in de centrale entree en eindigt op het NVKL Paviljoen.

Voor de korte tour op ons eigen paviljoen zijn we nog op zoek naar mooie voorbeelden van duurzame oplossingen vanuit onze lidbedrijven. Heeft uw bedrijf een mooi verduurzamingsproject bij een klant gerealiseerd, spelen jullie in op de nieuwste duurzame innovaties, of besparen jullie een hoop energie door verduurzaming binnen jullie bedrijfspand toe te passen? Wij horen het graag! Stuur uw innovatieve case(s) op naar info@nvkl.nl, dan kijken we samen hoe we dit op de Vakbeurs Energie kunnen uitlichten.

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?