1 september 2021 1 min

NVKL staat van 12 t/m 14 oktober op de Vakbeurs Energie in de Brabanthallen. Tijdens deze week organiseert de vereniging diverse activiteiten op het gebied van innovatie en verduurzaming. Op woensdag 13 oktober van 10:30 – 13:00 uur organiseren NVKL en KNVvK, het kennisnetwerk voor de koudetechnische professional, samen een seminar met als thema ‘Duurzaam koelen, van energiebesparing naar CO2-reductie’. Moderators Patricia Verbruggen (KNVvK) en Coen van de Sande (NVKL) nemen u mee in een inspirerend programma waarin praktijkervaringen en duurzame oplossingen worden gedeeld. Zo wordt onder andere ingegaan op de energiemaatregelenlijst (EML) door Jac van Trijp, adviseur duurzame industrie en innovatie bij RVO, en deelt Hans van der Stoel, adviseur energiebesparing bij Sparkling Projects, zijn kennis en ervaringen op het gebied van verduurzaming in de voedselketen. Binnenkort maken we de laatste twee sprekers van het programma bekend die zullen ingaan op praktijkvoorbeelden uit de zorg en utiliteitsbouw. Aanmelden voor het seminar kan in de registratie van uw bezoek aan Vakbeurs Energie.

Bekijk het overzicht van alle activiteiten

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?