20 augustus 2021 1 min

In eerdere berichten (zie bericht van 4 juni en bericht van 25 juni) informeerden wij u al over de Nederland Leert Door subsidie. Deze zomer hebben wij, samen met Fedecom, goed besteed aan een zorgvuldige aanbesteding en vervolgens een selectie van cursussen en trainingen die in aanmerking kunnen en mogen komen voor deze subsidie. De opleiders en hun aanbod worden nu verzameld en in één overzichtelijke website geplaatst. Het streven is om deze website op 1 september live te zetten. Vanaf dat moment kunt u dus cursussen en trainingen gaan boeken die in aanmerking komen voor subsidie. Let op! Er is altijd een eigen bijdrage nodig vanuit het bedrijf, én er zit een maximum aan het subsidiebedrag. NVKL stelt een flyer op waarin wij u precies uitleggen hoe de subsidie werkt. Ook deze verwachten wij u binnenkort te kunnen presenteren.

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?