20 augustus 2021 1 min

Wilt u 1 of meer van uw medewerkers of nieuwe medewerkers laten omscholen naar een kansrijk beroep in de techniek of ICT? Als werkgever kunt u aanspraak maken op financiële ondersteuning van de nieuwe Omscholingsregeling. Deze subsidie van Eur 3750 kunt u zelf aanvragen mits aan een aantal voorwaarden wordt voldaan. Een van de voorwaarden is dat de functie waar de omscholing op gericht is, in de lijst van kansrijke beroepen voorkomt. Uiteraard heeft NVKL meegewerkt aan de totstandkoming van deze lijst, waardoor ook monteurs die werkzaam zijn in de koeltechniek en warmtepompen op deze lijst voorkomen. Een andere voorwaarde is dat de opleider voldoet aan een keurmerk zoals een erkenning door het Ministerie van OCW, het NRTO of door de branche of sector. Met een NVKL keurmerk voor opleiders zijn wij, in afstemming met KIWA bezig. Wij verwachten in Q4 van dit jaar de eerste erkenningen af te kunnen geven.

U leest alles over deze subsidieregeling via: RVO

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?