20 augustus 2021 1 min

Ontwikkelingen en vernieuwingen volgen elkaar in hoog tempo op. Veel bedrijven zijn zich nog niet bewust van de mogelijkheden die innovaties bieden en houden vast aan hun dominante logica. Dat is zonde, want door actief in te spelen op innovaties bent u als organisatie flexibel, kunt u op tijd meebewegen en daarmee toekomstbestendig zijn.

NVKL Connect nodigt u uit voor een interactieve ontbijtsessie op vrijdagochtend 8 oktober. Tijdens de ‘Future Shock-sessie’ behandelen we onder deskundige begeleiding van adviseurs vragen als ‘Welke nieuwe technologische ontwikkelingen komen er op ons af?’, ‘Met welke kansen en bedreigingen moet ik rekening houden?’ Met welke dominante logica hebben wij als bedrijf te maken?’ en ‘Speelt ons bedrijf hier al voldoende op in en zijn we klaar voor de toekomst?’. Samen met collega-ondernemers doet u nieuwe kennis op en wisselt u onderling ervaringen uit.

Deze bijeenkomst zit vol! Aanmelden is niet meer mogelijk.

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?