22 juli 2021 1 min

Dit jaar vindt de Dag van de Warmtepomp plaats op donderdag 23 september. Vorig jaar trokken NVKL en Opleidingscentrum GO° al samen op en organiseerden twee webinars over warmtepompen voor verschillende doelgroepen. Ook dit jaar werken de partijen weer samen en zijn we voornemens een hybride event neer te zetten. Het evenement zal fysiek worden georganiseerd bij Opleidingscentrum GO° in Ede. Voor deelnemers die er graag bij zijn maar niet fysiek aanwezig kunnen zijn, zal er een online stream beschikbaar worden gesteld. De 2021-editie zal gericht zijn op (installatie)bedrijven, monteurs, ontwerpers en directeuren/eigenaren. Het doel van de dag is om iedereen die werkzaam is in de branche van warmtepompen te informeren over de laatste trends en ontwikkelingen en ze praktische tips mee te geven.

Webinar wet- en regelgeving
Het programma wordt op dit moment vormgegeven, maar zal in ieder geval uit een plenair deel en diverse workshops bestaan. Een van de onderdelen die vanuit NVKL wordt gegeven, is een workshop over wet- en regelgeving. Miranda Groot Zwaaftink, projectmanager wetgeving en innovatie bij NVKL, vertelt meer over de veiligheid van een warmtepompinstallatie; zowel voor de mensen die eraan werken, als voor de mensen die het gebruiken en omwonenden. Zo gelden er certificeringseisen voor een installatiebedrijf en haar personeel en moeten ze voldoen aan diverse wet – en regelgeving ten aanzien van energie- en milieuaspecten. De workshop gaat in op alle relevante wet- en regelgeving, zodat u door de bomen het bos weer kunt zien.

Binnenkort maken wij het programma bekend en kunt u zich inschrijven. Zet voor nu deze datum alvast in uw agenda!

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?