25 juni 2021 1 min

Op 17 juni vond online de Algemene Ledenvergadering plaats. Naast een update over de nieuwe strategie en de subsidieregeling ‘NL Leert Door’ stond deze bijeenkomst in het teken van de voorzitterswissel. Mart Peeman droeg na 8 jaar voorzitterschap het voorzitters jasje over aan Jan Willem Voshol, Algemeen Directeur van IBK B.V. Een grootse afscheidsspeech werd bewaard voor een later moment dit jaar. Op 24 september komt de NVKL namelijk fysiek samen tijdens het NVKL Ledenevent waar ook afscheid zal worden genomen van oud-directeur Henry Kruiper. 

De kersverse NVKL voorzitter Jan Willem Voshol is al sinds 2007 betrokken binnen de vereniging als lid en voorzitter van de projectgroep Techniek, Veiligheid en Milieu en sinds 2018 lid van het algemeen bestuur. Hij is trots de vereniging te mogen voorzitten en is ervan overtuigd een goede bijdrage te gaan leveren aan de doelstellingen van de nieuwe NVKL strategie. Naast de overhandiging van twee mooie boeketten aan beide heren gaf Mart symbolisch het voorzitters jasje door aan Jan Willem in de vorm van een beeldje. 

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?