25 juni 2021 1 min

NVKL heeft, samen met brancheorganisatie Fedecom, de Nederland Leert Door subsidie aangevraagd. Deze is inmiddels toegekend aan onze lidbedrijven. Tot en met 31 mei 2022 kunnen ontwikkeladviezen, begeleiding en (arbeidsmarktrelevante) opleidingen met een tegemoetkoming van de overheid worden aangevraagd en gevolgd. Zie ook het artikel dat al eerder is geplaatst op onze website.  

In de komende periode wordt een website gelanceerd met daarin informatie en aanmeldmogelijkheden voor de cursussen die hiervoor in aanmerking komen. Ons advies aan onze lidbedrijven is om onze website en nieuwsbrief goed in de gaten te houden én alvast na te denken over uw opleidingswensen. Op deze manier kunt u straks optimaal gebruik kunt maken van de Nederland Leert Door subsidie. 

Wilt u alvast meer informatie over deze subsidie? Neem dan contact met ons op.   

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?