10 juni 2021 1 min

NVKL organiseert een aantal online themabijeenkomsten. Op 1 juli vindt om 08:00 én 16:00 uur onder leiding van NVKL projectmanager Brenda Witzier een online sessie plaats over onderwijs en arbeidsmarkt. Voor deze sessies zijn nog enkele plekken beschikbaar. Wacht dus niet te lang en meld u aan!
Over deze themabijeenkomst
Hoe komen we aan voldoende en goed gekwalificeerd personeel om het werk in de koudetechniek aan te kunnen? Een onderwerp wat veel bedrijven bezighoudt. Wij informeren u over onze inspanningen om koudetechniek in het regulier onderwijs een plek te geven. Daarnaast gaan wij graag in gesprek over de activiteiten van uw organisatie én NVKL om jongeren en zij-instromers te enthousiasmeren voor een loopbaan in de koude- en klimaattechniek.

Aanmelden!

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?