28 mei 2021 1 min

Sinds 1 april 2021 gelden de nieuwe geluideisen voor buitenunits. Weet u precies wanneer de door u geplaatste warmtepomp voldoet aan de eisen? Bij de plaatsing van een buitenunit is de ervaring van het geluid bepalend. Daarom is er een rekentool ontwikkeld waarmee iedereen vooraf de geluidsbelasting kan berekenen. Deze rekentool roept toch nog veel vragen op van zowel bedrijven als particulieren. Hier vindt u meer informatie over de rekentool en antwoorden op de meest gestelde vragen.

Om meer duidelijkheid te verschaffen organiseren NVKL, Techniek Nederland en Vereniging Warmtepompen in het najaar een webinar om de rekentool te verduidelijken. Meer informatie volgt.

Heeft u voor die tijd vragen? Dan kunt u altijd contact opnemen met onze helpdesk.

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?