29 april 2021 1 min

Het is nu ook mogelijk om via deze link een virtuele tour door de lokalen van de afdeling koude- en klimaatinstallaties van het Techniek College Rotterdam te maken.

U krijgt hier een indruk van hoe de locatie is ingericht en wat er allemaal mogelijk is. De college verzorgen hier o.a. de opleidingen “Monteur en Service Monteur Koude- en Klimaat installaties”. Zowel in de BOL als de BBL variant. Ook zijn er verschillende interviews met leerlingen te zien waarin ze vertellen over hoe zij de opleiding ervaren.

Ook is het Techniek Collega een erkende examenlocatie voor F-gassen. Daarnaast verzorgen ze bijvoorbeeld ook de basiscursus Koudetechniek, F-gassen training enz.

Benieuwd naar de andere opleidingen en cursussen van de Techniek College Rotterdam? Neem een kijkje op de website.

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?