29 april 2021 1 min

Normaal gesproken zouden we dit voorjaar met leden uit dezelfde regio bij elkaar komen tijdens de NVKL Kringbijeenkomsten. We hebben bij jullie geïnventariseerd naar de animo om dat dit jaar online te doen. Hieruit zijn veel goede reacties gekomen. Uit de antwoorden bleek dat er eigenlijk meer behoefte is aan themabijeenkomsten. Vandaar dat we voor de komende tijd elke maand een NVKL Themabijeenkomst houden. Het zijn bijeenkomsten over één onderwerp,  online, met een duur van ongeveer 45 minuten, dus makkelijker in te passen in een druk schema.
De volgende onderwerpen staan op de agenda:
11 & 20 mei: Brandbare Koudemiddelen
De F-gassenverordening stuurt op reductie van koudemiddelen met een hoge GWP-waarde. Maar een lagere GWP- waarde betekent ook vaak dat de brandbaarheid van het koudemiddel toeneemt. In deze themabijeenkomst gaan we met u in gesprek over brandbare koudemiddelen. Welke normen zijn van toepassing? Hoe is de classificatie? Hoe zit het met de maximale vullingslimiet en wat zijn aandachtspunten voor veilig werken? 

➠ Dinsdag 11 mei om 8:00 uur
➠ Dinsdag 11 mei om 16:00 uur
➠ Donderdag 20 mei om 8:00 uur
➠ Donderdag 20 mei om 16:00 uur

Juni: PED
Datum, meer informatie en aanmeldlink volgen.

Juli: Onderwijs & Arbeidsmarkt (datum volgt)
Datum, meer informatie en aanmeldlink volgen. 

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?