16 april 2021 1 min

Heeft u altijd al eens een kijkje willen nemen in de opleidingslocatie voor koudetechniek en klimaatsystemen bij Installatiewerk Noord Holland in Amsterdam? Dit kan nu geheel digitaal in 3D!

De 3D tour van opleidingslocatie Koudetechniek en klimaatsystemen IW Noord Holland in Amsterdam staat online. Via deze link kunt u zien welke faciliteiten de locatie allemaal te bieden heeft. Sinds voorjaar 2019 biedt IW, in samenwerking met het ROC van Amsterdam op deze locatie mbo-opleidingen aan voor basis koeltechniek en koude- en klimaattechniek. Ook op het gebied van F-gassen kunnen cursisten bij deze opleidingslocatie terecht. Het is namelijk een goedgekeurde F-gassen examenlocatie. Voor een digitaal bezoek, klik hier. Bezoekt u de locatie liever in het echt? Op 30 april vindt de eerstvolgende open dag plaats. Meld u hier coronaproof aan!

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?