19 maart 2021 1 min

De jaarlijkse contributiefactuur voor het NVKL lidmaatschap zal in de komende weken worden verstuurd. Wij zullen vanaf dit jaar een belangrijke wijziging doorvoeren: er zal geen BTW meer worden gefactureerd. De reden hiervoor is dat de belastingdienst verenigingen die het collectief belang behartigen vrijstelt van BTW. Tot en met vorig jaar stuurden wij jullie facturen met BTW die wij vervolgens moesten afdragen aan de belastingdienst, de BTW die jullie aan ons betaalden konden jullie vervolgens via de vooraftrek weer terugvorderen bij de belastingdienst. De belastingdienst heeft erkend dat dit onnodige administratieve handelingen zijn en heeft verenigingen vrijgesteld van BTW.

Bovenstaande geldt alleen voor de contributiefacturatie, op het moment dat er individuele diensten of goederen (zoals zaken die worden besteld via onze webshop) worden geleverd wordt er wel BTW in rekening gebracht.

Voor eventuele vragen kunt u contact opnemen met ons secretariaat.

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?