18 maart 2021 1 min

De open Uniforme Objectenbibliotheek (UOB) is een online platform dat de mogelijkheid biedt om in iedere CAD-applicatie ETIM-MC gestructureerde fabrikant data samen te voegen met de template objecten tot lichte, rijke en gestandaardiseerde 3D-objecten. Door de open standaard – ETIM en ETIM-MC gestructureerd – zijn deze objecten door iedereen in iedere fase van ontwerp, realisatie en beheer te bekijken, te begrijpen én te gebruiken.
Informatiesessie voor NVKL leden 
Hoe meer producten er worden opgenomen in de UOB, hoe vollediger en dus nuttiger hij is. Op 29 april van 10 tot 12 uur organiseert NVKL samen met 2BA een interactieve informatiesessie voor NVKL leden die leverancier en/of fabrikant zijn. Tijdens deze bijeenkomst wordt informatie gedeeld over de UOB: hoe het werkt, wat het oplevert en hoe leden mee kunnen doen. Ook zullen er vanuit de branche visies worden gedeeld over datagedreven processen en productdatamanagement. Wilt u meedoen aan deze sessie? Stuur dan een mail naar zohar@nvkl.nl. U ontvangt dan een uitnodiging in uw mail.

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?