5 maart 2021 1 min

Vorig jaar ontwikkelde NVKL een aantal flyers voor onderwijsbeurzen waar landelijk en per regio op stond vermeld welke bij de NVKL aangesloten leerbedrijven op zoek zijn naar leerling-monteurs. De flyers zijn uitgedeeld tijdens regionale onderwijsbeurzen door het land en opgenomen in de NVKL arbeidsmarkttoolkit op de website. Om leerlingen ook online te kunnen verwijzen naar een overzicht van leerbedrijven, willen we een zoekfunctie in de bedrijvengids opnemen waarbij in één oogopslag duidelijk is welke leerbedrijven er door het land heen zijn gevestigd.

Bent u een NVKL erkend leerbedrijf (bij SBB geregistreerd)? Laat dit ons dan weten door een mail te sturen naar michelle@nvkl.nl. Heeft u zich eerder al aangemeld voor vermelding op onze flyers? Dan staat uw bedrijf al op onze lijst. Niet zeker of u zich al eerder als leerbedrijf bij ons heeft aangemeld? Kijk dan op deze flyer of uw bedrijf erop staat!

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?