21 januari 2021 1 min

De NVKL erkenning die onze leden voeren staat voor kunde en betrouwbaarheid. Om de kwaliteit en onafhankelijkheid van onze erkenning te garanderen worden de audits die leiden tot NVKL erkenning, waaronder die voor F-gassen, uitgevoerd door onafhankelijke instellingen en niet door de NVKL zelf.

Zoals tijdens onze afgelopen ledenvergadering (3 december 2020) is medegedeeld, kan er met ingang van 1 januari 2021 voor nieuwe maar ook bestaande leden een keuze gemaakt worden voor een tweede certificerende instelling. Naast Dekra zijn er nu ook met Energie Consult Holland (ECH) afspraken gemaakt dat zij NVKL leden zowel voor de NVKL erkenning als voor de F-gassen kunnen auditen en certificeren. Vanaf nu krijgen nieuwe leden op het aanmeldformulier de mogelijkheid om te kiezen of zij geaudit en gecertificeerd willen worden door Dekra of door ECH. Bestaande leden die willen kiezen voor ECH als certificerende instelling volgen dit stappenplan. Doet u niets dan is én blijft Dekra gewoon uw certificerende instelling en wordt zoals gebruikelijk door Dekra de afspraak voor de tweejaarlijkse audit ingepland.

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?