26 november 2020 1 min

Klimaatinstallaties regelen het binnenklimaat van een gebouw en leveren zo een belangrijke bijdrage aan het welzijn en functioneren van de gebruikers. Ze koelen, ontvochtigen, bevochtigen, ventileren en verwarmen een gebouw op zo’n manier dat er een klimaat ontstaat waarin mensen zich prettig voelen. Klimaatinstallaties vragen om regelmatig onderhoud en beheer. Dit verlengt niet alleen de levensduur van de installaties, maar zorgt er ook voor dat het klimaat in uw bedrijfspand optimaal blijft. Periodiek onderhoud van een klimaatinstallatie is dus van cruciaal belang. Niet alleen om de installatie in optimale conditie te houden, maar ook om een gezonde leefomgeving in uw gebouw te garanderen. Klimaatinstallaties bestaan uit meerdere onderdelen: verwarming, ventilatie, luchtbehandeling en koeling. In dit whitepaper wordt specifiek op koeling ingegaan.

Download de whitepaper

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?