29 oktober 2020 1 min

In de maand oktober organiseerde NVKL de Coolest Contest, een leuke quiz op Facebook en Instagram speciaal voor (potentiële) monteurs om hun kennis over de koeltechniek te testen. Door deel te nemen aan de wekelijkse prijsvragen konden deelnemers gave prijzen winnen. De actie was onderdeel van onze jaarlijks terugkerende Coolest Job actie, waarbij we koude- en klimaattechniek bekender willen maken onder jongeren, onze potentiële monteurs. De afgelopen weken kwamen vier uiteenlopende vragen over de koeltechniek voorbij. Wist jij bijvoorbeeld welke wetgeving verplicht is bij het werken met natuurlijke koudemiddelen? Of hoe je in een ULO-cel de juiste samenstelling bereikt om producten langer vers te houden?

Op onze kanalen heeft de actie ruim 4000 mensen bereikt en vond er 775 keer interactie plaats in de vorm van het liken, delen, klikken en reageren op de posts. Iedere week werd zowel op Facebook als Instagram een winnaar uitgekozen. Onze laatste prijsvraag van deze maand loopt nog t/m maandag 2 november 16:00 uur. Op dat moment worden de laatste winnaars bekendgemaakt. Zij gaan naar huis met de hoofdprijs van deze eerste Coolest Contest editie, namelijk een 3,5 uur durende training elektrisch motorrijden! Heb jij de post al voorbij zien komen en wist je het antwoord? Dit is je laatste kans om mee te doen. Succes!

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?