2 oktober 2020 1 min

Ook deze week is weer een nieuwe groep BBL niveau 2 studenten gestart met hun opleiding bij opleidingscentrum GO˚ in Ede. Zeven jonge mannen gaven aan dat zij met veel enthousiasme hun eerste week zijn gestart en al veel hebben geleerd. “Ik had al wel wat werkervaring opgedaan in de afgelopen maanden, maar nu beginnen dingen meer op hun plek te vallen”, aldus een van de deelnemers.

De nieuwe studenten zijn werkzaam voor onder andere lidbedrijven Lassche & Keizer en Wagenaar Koeltechniek. Zij zijn vooral via via terechtgekomen in onze branche. Alle zeven met een verschillende achtergrond, wel of niet uit de techniek. Maar alle zeven hebben de kans aangepakt om kennis te maken met koudetechniek. Nu zijn ze serieus aan de slag gegaan met een opleiding tot monteur koude- & klimaatsystemen. Wij wensen hen veel succes en plezier in de opleiding en een lange carrière in de koudetechniek.

 

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?