2 oktober 2020 1 min

Op 13 oktober organiseert NEN van 10.00 tot 11.45 uur een gratis webinar over de nieuwe EPG. Per 1 januari 2021 is de bepalingsmethode NTA 8800 van kracht en geldt dat vergunningsaanvragen voor alle nieuw te bouwen gebouwen moeten voldoen aan de eisen voor Bijna Energieneutrale Gebouwen (BENG). Ook zal vanaf 1 januari 2021 het energielabel worden vastgesteld op basis van NTA 8800.

Tijdens het webinar wordt u geïnformeerd over deze veranderingen en wat zij in de praktijk betekenen voor de kwaliteitsborging, opnameprotocollen en het energielabel. Er komen verschillende sprekers aan het woord van het Ministerie van BZK, RVO, ISSO, InstallQ en ingenieursbureau Nieman.

Neem deel aan het webinar, laat u informeren en ontvang praktische tips zodat u zich kunt voorbereiden op het vernieuwde ‘Stelsel Energieprestatie Gebouwen’. Ook kunt u tijdens het aanmeldproces uw eigen vraag indienen. De meest gestelde vragen worden behandeld tijdens het webinar.

Volledig programma en aanmelden via: NEN.

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?