25 september 2020 1 min

Op donderdag 24 september vond de Dag van de Warmtepomp plaats. NVKL verzorgde samen met Opleidingscentrum GO° twee webinars over de warmtepomp. Kees Oostrum, senior trainer koudetechniek bij Opleidingscentrum GO°, trapte de dag in de ochtend af met een webinar speciaal voor (installatie)bedrijven en monteurs. Hij ging hierbij in op de laatste trends en ontwikkelingen op het gebied van warmtepompen. NVKL was eind van de middag aan de beurt. Zohar Tzur,  Projectmanager Techniek, Wetgeving en Innovatie, nam consumenten mee in de wereld van de warmtepomp. Hij vertelde de ruim 70 aanwezigen onder andere hoe een warmtepomp werkt, welke systemen er zijn, welke soort voor welke situatie het beste werkt en wat het verschil is tussen een warmtepomp, cv-ketel en hybride-warmtepomp. Aanwezigen werden bij het webinar betrokken middels polls en konden gedurende de sessie vragen stellen via de chat. Heeft u het webinar gemist of wilt u deze nogmaals terugkijken? Klik dan op de link hieronder. Heeft u naar aanleiding van dit webinar vragen? Stuur deze dan op naar info@nvkl.nl.

Bekijk het webinar hier terug

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?