18 september 2020 1 min

De jaarlijkse monteursbijeenkomsten steken we dit jaar in een ander jasje. Samen met Wij Techniek en Techniek Nederland maken we voor de vier disciplines Koudetechnieken, Duurzame Technieken, Sanitaire Technieken en Elektrotechniek webinars. In de interactieve webinars, gevuld met animaties, filmpjes en ander visueel hulpmateriaal, maken we monteurs bewust van de mogelijkheden in het kader van een leven lang leren.

Per techniek gaan we in op nieuwigheden, hoe je deze het best kunt oppakken en worden de mogelijkheden aangekaart om de transitie voor de komende jaren op te vangen. Bovendien betaalbaar door subsidies.

De webinars vinden plaats op de woensdagmiddag van 11, 18 en 25 november en 2 december. Noteer deze data alvast in je agenda!

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?