3 september 2020 1 min

Stichting Post HBO Koudetechniek heeft een Masterclass ontwikkeld dat zich richt op CO2. De Masterclass gaat in op de theoretische achtergronden en geeft inzicht in de werking, constructie en efficiency van een CO2 transkritische koelinstallatie. De theorie wordt ondersteund door praktijkmetingen aan een in bedrijf zijnde transkritische installatie. De ervaringen in de Masterclass zijn vooral gebaseerd op supermarktsystemen, deze zijn goed toepasbaar op industriële systemen.Vanwege de maatregelen van de regering om de verspreiding van het coronavirus tegen te gaan, is de Masterclass van april 2020 verplaatst naar oktober 2020. Deze zit op dit moment vol, maar mogelijk komen er nog plaatsen vrij. Wel is er nog voldoende beschikbaarheid voor de Masterclass in 2021: op donderdagen 14-01-2021, 21-01-2021 en 28-01-2021.

Meer informatie en aanmelden

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?